pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Jak reklamować nowo powstałą firmę?

Jak reklamować nowo powstałą firmę?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2014-01-17, 11:05    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Hej,

Interesuje mnie temat jak reklamować nowo otwarta firmę. Z jakich form reklamy korzystaliście, gdy otwieraliście działalność gospodarcza.
Reklamy
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2014-01-21, 13:09    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Zalezy ile masz $$ Smile Ja proponuje zacząć od reklamy w internecie. Po pierwsze jest tańsza po drugie bardzo skuteczna.
jerzyj





Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 3

Post2014-02-02, 15:56    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Pozycjonowanie strony, kampanie adwords
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2014-02-04, 09:14    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Tez jestem zdania, że internet to podstawa. Obecnie jak ktos czegos potrzebuje pierwsze co robi to szuka w internecie.
iloraz





Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1

Post2014-02-20, 15:01    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Jasne, Internet jest ważny, ale wszystko zależy od profilu działalności. Kanał komunikacji dostosuj do swoich odbiorców - młodzi ludzi - Internet, ale jeśli duży segment Twoich klientów to osoby starsze pomyśle o tradycyjnej reklamie.
pulkownik90





Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 2
Miasto: Wrocław

Post2014-02-28, 11:32    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Zależy czy masz produkt skierowany do ludzi w twoim mieście np restauracja, pizzeria czy jakiś produkt globany np sklep internetowy.

Jak np restauracja to tradycyjne ulotki + reklama w necie (oczywiście skierowana na twoje miasto), a jak sklep czy produkt dla każdego to adwrods, seo itp
dariusz34





Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 34

Post2014-02-28, 15:31    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Dobra reklama to podstawa. Np. My zamówiliśmy takie fajne chorągiewki na butelki. Klient dostaje od nas butelkę wina a na szyjce dekoracja z logo naszej firmy. Bardzo fajny patent.
lolija





Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 2
Miasto: Lublin

Post2014-03-06, 19:38    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od profilu firmy, bo jeśli na przykład prowadzisz hotel to nie ma sensu roznoszenie ulotek po mieście.
pawa





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 16

Post2015-07-14, 11:56    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Zacząć trzeba od stworzenia strony internetowej firmy, bo bez tego ani rusz aby promocja firmy w internecie miała sens. Nowe firmy mogą świetnie odnaleźć się w mediach społecznościowych, tam zainicjują społeczności 'TU jesteśmy", a do tego to doskonała darmowa powierzchnia reklamowa, bo przecież darmowa reklama firmy to postawa dla nowego biznesu. Od tego trzeba zacząć. Dobrze jest jednocześnie prowadzić bloga tematycznego na stronie internetowej firmy, nie tylko dla angażowania odbiorców, ale i dla SEO strony internetowej, aby była widoczna w wyszukiwarce. Wiele korzyści niesie marketing internetowy, dlatego warto zainwestować swój czas. W końcu pozyskiwanie klientów, kierowanie ruchu na stronę, sprzedaż, budowanie relacji z klientami najlepiej odnajduje się w internecie.
gargamus666





Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3
Miasto: Warszawa

Post2015-07-16, 21:06    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
zazwyczaj reklamy w internecie, samochód z banerami po mieście
MIKI





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 20:32    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Taak banery na mieście..Tylko czy wiesz co piszesz ? Taki baner trochę kosztuję i na pewno taki baner jest w dużej cenie. Przede wszystkim najlepiej to zrobić reklamę jak nie w pozycjonowaniu to może na jakimś portalu typu nasza klasa, facebook lub twitter. Tam szukać sukcesu.
joaanna





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-30, 21:29    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Można wykorzystać portale społecznościowe, fora tematyczne, katalogi firm... najkorzystniej jest umieszczać reklamy tam, gdzie może znaleźć się potencjalny odbiorca naszej usługi, a nie dajmy na to rozkładać ulotki gdzie się da, bo większość i tak idzie potem do kosza. Baner to niezły, ale trochę drogi pomysł i jak już to musiałby wisieć w jakimś dobrym miejscu.
MArcia





Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-06, 13:22    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
wykorzystać do reklamy należy zarówno internet (dla mnie główne źródło) można również zainteresować się również reklamą w gazecie, radiu. Jakieś ulotki lub plakaty na mieście. Wszystko zależy od budżetu jakim się dysponuje.
mesariusz





Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-06, 16:30    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Witam, na początek reklama w Internecie, jest ok, dużo możliwości no i jest tańsza ale ma szerokiego odbiorcę, potem można spróbować ulotki i plakaty, na koniec radio, jak się ma więcej pieniędzy to telewizja
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-08-30, 14:57    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Warto pomyśleć o fanpagu na fb. Takie konto firmowe na temat działalności i oragnizowanie promocji, konkursów to w naszych czasach podstawa. Jeżeli sami nie potraficie zawsze można komuś zlecić. Ja ostatnio widziałam ofertę na: http://agentsocial.com.pl/konkursy-na-facebook . Z tego co tam wyczytałam to mają super ofertę.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Jak reklamować nowo powstałą firmę?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm