pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Konta » jak szybko i sprawnie porównać oferty kont osobistych?

jak szybko i sprawnie porównać oferty kont osobistych?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Luksemburgi





Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 7

Post2015-10-27, 14:17    jak szybko i sprawnie porównać oferty kont osobistych? Odpowiedz z cytatem
bez tego biegania po bankach i tracenia dwóch dni z życiorysu?
Reklamy
pmsady





Dołączył: 29 Cze 2016
Posty: 1

Post2016-06-29, 21:53    jak szybko i sprawnie porównać oferty kont osobistych? Odpowiedz z cytatem
warto albo przejsc sie po bankach, ale to troche zejdzie, albo zobacz stronę z porównaniami kont http://www.banki-online.com.pl/kontaosobiste/ , ja osobiscie korzystam z ekonta w mbank ( http://mbankkonto.blogspot.com ) i jestem zadowolony juz ponad 10 lat, pozdrawiam
paweltraczyk99





Dołączył: 26 Lip 2016
Posty: 15

Post2016-07-26, 11:35    jak szybko i sprawnie porównać oferty kont osobistych? Odpowiedz z cytatem
Ja korzystam z porównywarki na yousave.pl , szybko sprawnie mozna wyszukac to co cie interesuje bez reklam i innych badziewnych funkcji.
januszwiackiewicz2222





Dołączył: 18 Lip 2016
Posty: 14

Post2016-08-05, 11:31    jak szybko i sprawnie porównać oferty kont osobistych? Odpowiedz z cytatem
Obecnie korzystam z porównywarki yousave , fajna i przejrzysta strona polecam.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2017-01-06, 10:17    jak szybko i sprawnie porównać oferty kont osobistych? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej skorzystać z serwisów porównujących oferty finansowe poszczególnych banków.
diaremoser





Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 10
Miasto: Warszawa

Post2017-06-19, 17:47    jak szybko i sprawnie porównać oferty kont osobistych? Odpowiedz z cytatem
Proponuję znaleźć dobrą porównywarkę w internecie. Internauci zawsze mają jakieś doświadczenia, być może pomogą.
Strona główna forum » Konta » jak szybko i sprawnie porównać oferty kont osobistych?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm