pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Koszt ogrzewania gazowego w domu

Koszt ogrzewania gazowego w domu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
karo90





Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 136

Post2024-10-21, 16:57    Koszt ogrzewania gazowego w domu Odpowiedz z cytatem
Mam pytanie odniośnie kosztów pieca gazowego. Dom 170m2. Chcieliśmy mieć ogrzewanie gazowe i samo przyłączenie gazu wraz z robotami ziemnymi i papierologią kosztowało nas 13 tyś. Teraz jesteśmy na etapie zakupu pieca i dostaliśmy wycenę na około 40 tyś za piec z osprzętem i montażem. Sam piec kosztuje jakieś 7 tyś. Jakie macie doświadczenie z gazem? Jak sobie myślę, że całość instalacji ma kosztować 53 000 to nie wiem czy nie pójść w pompę ciepła, gdyż nie będzie na niej podatku od 2027r. i nie ma ryzyka, że za 10-15 lat będe musiał demontować.
Reklamy
pierr





Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 130

Post2024-10-21, 17:25    Koszt ogrzewania gazowego w domu Odpowiedz z cytatem
karo90 napisał:
Mam pytanie odniośnie kosztów pieca gazowego. Dom 170m2. Chcieliśmy mieć ogrzewanie gazowe i samo przyłączenie gazu wraz z robotami ziemnymi i papierologią kosztowało nas 13 tyś. Teraz jesteśmy na etapie zakupu pieca i dostaliśmy wycenę na około 40 tyś za piec z osprzętem i montażem. Sam piec kosztuje jakieś 7 tyś. Jakie macie doświadczenie z gazem? Jak sobie myślę, że całość instalacji ma kosztować 53 000 to nie wiem czy nie pójść w pompę ciepła, gdyż nie będzie na niej podatku od 2027r. i nie ma ryzyka, że za 10-15 lat będe musiał demontować.


Zależy ile sterowników i ile obwodów chcesz sterować.
Dodatki typu każdy pokój robi cenę nie zależnie od źródła ciepła. Kocioł tani... Jako producent?
Ja mam kotłownie z kotłem za 22 tys, ale tylko 3 sterowniki ( góra dół garaż)
Strona główna forum » Hydepark » Koszt ogrzewania gazowego w domu
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm