pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Remont łazienki

Remont łazienki

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2019-10-14, 08:19    Remont łazienki Odpowiedz z cytatem
Jestem na etapie planowania łazienki. Jest sporo elementów, które muszę zmienić. Oglądam właśnie baterie prysznicowe do łazienki i nie wiem, na co zwrócić najbardziej uwagę, by taka bateria służyła jak najdłużej. Ostatnio wybrałem rozwiązanie budżetowe, co niestety w końcowym rozrachunku okazało się droższe, bo w ciągu 3 lat musiałem baterię zmieniać 4 razy.
Reklamy
magdan90





Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 88

Post2022-05-11, 13:59    Remont łazienki Odpowiedz z cytatem
Pozostając w temacie, myślicie, że cegła w łazience to dobry pomysł? Zauważyłam, że materiały naturalne są teraz bardzo modne we wnętrzach, stąd pomysł na cegiełki. Dajcie znać, jakie jest Wasze zdanie na ten temat Wink
dżejzi





Dołączył: 12 Sty 2023
Posty: 141

Post2024-05-31, 16:26    Remont łazienki Odpowiedz z cytatem
To tutaj https://jakzjem.pl/ochraniacz-na-cale-lozeczko-120x60-wszystko-co-musisz-wiedziec/ macie też trochę porad, jakbyście byli na etapie aranżowania pokoju dziecka. Dowiecie się tam przykładowo jaki ochraniacz na łóżeczko warto kupić itd. Co zapewni estetykę, ale i bezpieczeństwo.
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 495

Post2024-06-06, 21:04    Remont łazienki Odpowiedz z cytatem
Kołki rozporowe są niezwykle przydatnymi elementami podczas remontu łazienki. Służą one do mocowania elementów sanitarnych, takich jak umywalki, toalety, bidety czy kabiny prysznicowe do ścian lub podłogi. Dzięki nim można zapewnić stabilne i trwałe połączenie, które wytrzyma obciążenia użytkowe oraz wilgotne środowisko łazienki. Kołki rozporowe są stosowane zwłaszcza w przypadku mocowania w ścianach z płyt gipsowo-kartonowych, betonowych lub cegły. Możecie je nabyć za pośrednictwem sklepu: https://www.sklep.neronpila.pl/Kolki-rozporowe-c1377.
heniek





Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 94

Post2024-06-26, 18:26    Remont łazienki Odpowiedz z cytatem
Mamy w planach remont całego mieszkania, ale łazienka jest priorytetem i będzie remontowana pierwsza, więc nie ma nad czym myśleć tylko udać się do popularnego w okolicy salonu Jorapol po potrzebne materiały. Bardzo lubimy tam kupować, bo dzięki doświadczonym doradcom nie trzeba mieć praktycznie żadnej wiedzy, żeby zrobić dobre zakupy w dobrych cenach. Przydatne są również uaktualniane o nowości ekspozycje, z których można czerpać inspiracje.
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 152

Post2024-07-24, 11:35    Remont łazienki Odpowiedz z cytatem
Cześć, jestem fanem stylu retro i chciałbym urządzić swoją łazienkę w tym klimacie. Jakie Badezimmermöbel w stylu retro są teraz dostępne? Jakie cechy i materiały powinny mieć meble, aby oddać prawdziwy retro klimat? Gdzie najlepiej szukać takich mebli? Pozdrawiam.
dżejzi





Dołączył: 12 Sty 2023
Posty: 141

Post2024-08-31, 17:13    Remont łazienki Odpowiedz z cytatem
No a w sumie tutaj https://navitas.com.pl/nowoczesny-salon-plytek-ceramicznych-poznan-unikalne-plytki-dla-twojego-wnetrza/ możecie lepiej zapoznać się z światem płytek ceramicznych. Dowiecie się tam - które płytki są naprawdę godne uwagi? Które warto byłoby u siebie zainstalować?
Strona główna forum » Hydepark » Remont łazienki
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm