pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Dyskusje o pracy » Szkolenia biznesowe - korzystacie?

Szkolenia biznesowe - korzystacie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-02-16, 22:29    Szkolenia biznesowe - korzystacie? Odpowiedz z cytatem
Czy u Was w pracy są organizowane szkolenia biznesowe? Zastanawiam się czy takie działania rzeczywiście są w stanie podnieść efektywność pracy?
Reklamy
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-02-23, 16:06    Szkolenia biznesowe - korzystacie? Odpowiedz z cytatem
Dla pracowników bardzo ważna jest możliwość rozwoju i zwiększania kompetencji, także moim zdaniem, szkolenia to dobre rozwiązanie, tym bardziej, że pracownicy są coraz mniej przywiązani do jednego miejsca pracy. Jeżeli szukacie dobrej firmy szkoleniowej, rzućcie okiem na to.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-03-26, 18:10    Szkolenia biznesowe - korzystacie? Odpowiedz z cytatem
Szkolenia biznesowe rzeczywiście potrafią poprawić efektywność pracy, wydaje mi się, że warto się na nie zdecydować. Ja byłem akurat zainteresowany szkoleniami komputerowymi, mogę polecić tę firmę http://www.edukey.pl/szkolenia/biznesowe mają doświadczenie w branży, wcześniej zajmowali się marketingiem internetowym oraz projektami IT .
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2017-06-03, 12:31    Szkolenia biznesowe - korzystacie? Odpowiedz z cytatem
Szkolenia, nieważne z jakiej dziedziny jak najbardziej mogą podnieść efektywność pracy, ale pod warunkiem, że prowadzone są przez specjalistów, osoby z fachową wiedzą i sporym doświadczeniem, w dodatku potrafiącą przekazać tą wiedzę i doświadczenie. Powinniście sprawdzić szkolenia organizowane przez SEKA, to jedna z większych firm szkoleniowych - organizują zarówno szkolenia biznesowe, jak i bhp i ppoż, czy ochrony środowiska https://www.seka.pl/oferta/ochrona-srodowiska/ (przydatne zwłaszcza w zakładach produkcyjnych i przemysłowych).
redykat





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 78

Post2017-07-25, 10:05    Szkolenia biznesowe - korzystacie? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że korzystamy ze szkoleń, a także średnio co 6 miesięcy sami je prowadzimy z zakresu naszej działalności biznesowej. Zawsze w takich przypadkach korzystamy z usług Hotelu Nadmorskiego w Gdyni.
Strona główna forum » Dyskusje o pracy » Szkolenia biznesowe - korzystacie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm